O nás

Spoločnosť i-house sa zaoberá výstavbou montovaných a murovaných domov na kľúč.

Ako prvoradú berieme ústretovosť a variabilitu pri budovaní snov o novom bývaní pre našich klientov. Pri výstavbe používame len certifikované stavebné materiály, ktoré v konečnom dôsledku poskytujú našim klientom dlhoročný a bezproblémový úžitok z realizovaného diela. Pri rozhodovaní o výstavbe rodinného domu sa ľuďom vynárajú hrozivé myšlienky, ako to všetko pri dnešnom uponáhľanom životnom štýle zvládnu.

Vzhľadom k tomu, že spolupracujeme s viacerými projekčnými kanceláriami a máme k dispozícii ľudí, ktorí zabezpečia vybavenie stavebného povolenia, nemusí byť ani výstavba rodinného domu nočnou morou a naši klienti sa môžu naďalej venovať svojim bežným povinnostiam. Vzhľadom k tomu, že vývoj technológií neustále napreduje, snažíme sa aj my uľahčiť a spríjemniť bývanie ako sa len dá a nemusí to byť za neúnosné peniaze.

Rozhodli sme sa, že naši klienti môžu využívať systém inteligentného ovládania domu, pri ktorom budú mať neustále svoju domácnosť pod kontrolou aj keď budú na druhom konci sveta. Predpokladáme, že naši klienti tak isto ocenia aj zabudovanie centrálneho domového vysávača, vďaka ktorému bude Vaša domácnosť uchránená od nechceného prachu, hluku a možno aj činnosť akou je vysávanie začne byť pre Vás v domácnosti relaxom . Veríme, že spolupráca s našou spoločnosťou bude pre Vás dobrou skúsenosťou a splníme Vám Vaše sny o novom bývaní.

Príďte sa pozrieť na náš vzorový dom.

Príďte si pozrieť náš vzorový dom v Púchove. Obhliadku si dohodnite na tel. č. 0905 795 637.

Image-01
Image-02
Image-03
Image-04